Sıkça Sorulan Sorular

Mami Power’ın içeriği, kullanımı, faydaları ve nasıl sipariş verebileceğiniz gibi bir çok sorunuzun cevabını aşağıda bulabilirsiniz • Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

  Maalesef kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

 • Kargo ne kadar zamanda gelir?

  16.00'ya kadar verilen siparişler aynı gün, 16.00'dan sonra verilen siparişler bir sonraki gün, cuma 16.00'dan itibaren hafta sonu verilen siparişler de pazartesi kargolanıyor.

  İstanbul içi kargo iki günde, Ankara'ya kadar olan bölge üç günde, Ankara'dan sonraki bölge de beş günde teslim ediliyor. 

 • Yurt dışında satıyor musunuz?

  Henüz yurt dışında Mami Power satışına başlamadık maalesef. Ancak, en kısa zamanda sizlere Mami Power'ı getirebilmek için çok çalışıyoruz.    

 • Bebeğime alerji yapar mı?

  Mami Power'ın içeriğinde süt ve süt ürünleri türevi ve diğer protein bazlı alerji tetikleyici bileşen yoktur. Mami Power'ın içeriği: Su, meyve ekstraktı, malt, şerbetçi otu, karbondioksit, kıvam arttırıcı, kahve aroma vericisi, vitaminler, B3, B5, B6, B8, B9, B12'dir.  

 • Bebeğime gaz yapar mı?

  Mami Power'ın içinde bebeğe gaz yapan etkenlerden biri olan kafein yoktur.

  Ayrıca, Mami Power'ın içindeki gaz olarak adlandırılan karbondioksit, normal gazlı içeceklerin sadece üçte biri kadardır. Dolayısıyla, Mami Power'ın bebeğinize gaz yapması çok çok düşük bir ihtimaldir.

 • Doğumdan önce kullanabilir miyiz?

  Doğumdan önce Mami Power kullanmanız halinde göğüslerinizdeki süt kanallarınız dolacak ve bebeğiniz doğmadığı için emme işlemi gerçekleşemeyeceğinden süt kanallarınızda biriken sütler sizi rahatsız edecektir. Dolayısıyla, doğumdan önce Mami Power içmenizi tavsiye etmiyoruz. Ancak, doğumdan 1 gece önce 1 adet, doğumdan sonraki 5-7 gün günde 2 adet, devamında ise süt durumunuza göre günde 1 veya 2 adet içebilirsiniz. 

 • Saklama süresi nedir?

  Mami Power'ı gölge ve serin bir yerde son kullanma tarihine kadar saklayabilirsiniz. İçmeden önce soğutmak için buzdolabına koymanız yeterlidir.

 • Yemek öncesi mi, sonrası mı içmeliyim?

  Siz nasıl daha kefiyli içecekseniz o zaman içmenizi tavsiye ediyoruz. İçim konforunuz için Mami Power'ı soğuk içmenizi ve kutuyu açtığınız zaman bitirmenizi tavsiye ediyoruz. 

 • Hemen sonuç alır mıyız?

  Sonuç alma süresi annenin bünyesine göre değişiyor. 1 kutuda sonuç aldığını bildiren annemiz olduğu gibi, 12 kutu tükettikten sonra pes ederek sütünün artmadığını bize bildiren, ancak şu anda size yaptığımız açıklamanın aynısını kendisine yaptıktan hemen sonra yeniden kullanmaya devam ederek ikinci 12'lik Mami Power'ın yarısında sütü çoğalan annelerimiz de var. 

 • 3-4 aylık bebeğim var yine de işe yarar mı?

  Bebeğinizi emzirdiğiniz herhangi bir zaman diliminde Mami Power kullanmaya başlayabilir ve emzirmeye devam ettiğiniz süre boyunca da kullanmaya devam edebilirsiniz.

 • İşe yarıyor mu?

  Anne sütünün artmasına Mami Power'ın yardımcı olduğunu biz değil, anneler söylüyor. Annelerin Mami Power tecrübelerini yine annelerin kendi çektiği Mami Power fotoğraflarının altından ve annelerin yorum fotoğraflarının altından inceleyebilirsiniz.

 • Ne kadar içmeliyiz?

  Kullanım olarak bizim tavsiyemiz  sabah ve akşamüzeri olmak üzere 2 kutu ile başlayıp süt yoğunluğunuza göre 5-7 gün sonra 2 kutu ya da tek kutu olarak devam etmeniz.