Anne Tecrübeleri

Mami Power’ı kullanan, bebeği için anne sütünün öneminin farkında olan birbirinden değerli onlarca annenin Mami Power deneyimlerine yakından bakın.Emziremeyeceğimi düşünmek beni delirtti.

Eve gelir gelmez bir mucize oldu.
Bir anda ikiz bebeğim olsa emzirebilecek kadar sütüm vardı,
hala da anne sütü alıyor.

Devamını Oku
13 aylık bir oğlum var...

Bugün Mami Power ile tanıştım. Ek gıdalardan sonra anne sütüne ihtiyacı azaldıysa da iki yaşına kadar böyle devam etmeye niyetim var.

Devamını Oku
Mami Power Bakü’de.

Nasıl kullanmam lazım? Yemekten önce mi? Sonra mı? Derken Mami Power’la 3. ayımıza girdik. Çok teşekkür ederiz. Çoook sağ olun.

Devamını Oku
Anne sütü inanılmaz...

Anne sütü için mücadele etmeyi sakın bırakmayın, anneler. Sevginizi katmayı hiç ihmal etmeyin. Birde Mami Power emziren anne içeceği bol bol süt üretimi için çok faydalı.

Devamını Oku
29 hafta 685 gr’lık prematüre annesi.

Erken doğumlarda stresten dolayı süt az gelir veya hiç gelmeyebilir. Anne sütü arttıran içecek Mami Power prematüre anneleri için mucize etkisi yapıyor.

Devamını Oku
28 hafta 1280 gr’lık prematüre annesi.

Anne sütü artışı sonucunda taşı düşürdük. Taş bol sıvı alınımı ile düşer, bunu Mami Power ile süt artırarak sağladık..

Devamını Oku
28 hafta 1285 gr’lık prematüre annesi.

İlk 6 ayın önemi büyük olduğundan stok sütlerimin bitimine yakın bu içeceği kullanmaya karar verdim. 5 gündür kullanmama rağmen müthiş bir etki gördüm.

Devamını Oku
33 hafta 1650 gr’lık prematüre annesi.

Biberonla beslendiği için biberona çok meraklı. Emmediği için süt yetmiyordu artık. Mami Power içtim. Bu miktarı uzun zamandır elde edememiştim.

Devamını Oku
Ve artık umudumu kesiyordum...

Bugün 4. ay kontrolümüzdeydik. Tam bir kilo almış kızım. Bense onun aksine 1 ayda hiç kilo almamışım. Teşekkür ederim bu buluş için.

Devamını Oku